Inteligentne rozwiązania od pomysłu

po produkcję i wsparcie posprzedażowe

Swepac jest Szwedzką firmą silnie koncentrującą się na innowacjach w zakresie zagęszczania gruntu i asfaltu oraz obróbki betonu. Cała produkcja odbywa się we własnej fabryce zlokalizowanej w Ljungby w Szwecji.

NASZA WIZJA

Zawsze będziemy pracować w innowacyjnym środowisku biznesowym, w którym projektujemy, produkujemy i wprowadzamy na rynek najwyższej jakości produkty w ścisłym dialogu z klientami i użytkownikami końcowymi. Dzięki profesjonalnej obsłudze przed   i posprzedażowej nawiązujemy długofalowe, oparte na zaufaniu relacje z naszymi klientami.

Proaktywny rozwój produktów

Projektujemy i rozwijamy maszyny do wymagających                  i profesjonalnych zastosowań w ścisłej współpracy z naszymi klientami. Swepac ma ponad 25 letnie doświadczenie               w rozwoju mechaniki, trwałości, cyfryzacji, ergonomii, środowiska pracy i wpływu na środowisko naturalne.

Firma jest obecna na wielu rynkach w Europie i na Bliskim Wschodzie. Swepac posiada certyfikaty  ISO 9001 i 14001. 

Zwiększamy wydajność klientów

Podstawą naszej działalności jest zawsze dostarczenie najwyższej jakości produktów i obsługi zarówno w trakcie jak    i po sprzedaży – w tym łatwego dostępu i szybkiej dostawy części zamiennych.
Dzięki niezawodnym maszynom i wydajnej logistyce, pomagamy naszym klientom na rynku sprzedaży i wynajmu    w wydłużeniu sprawności sprzętu i zwiększeniu wydajności.

W praktyce oznacza to skrócenie czasu obsługi, szybsze dostawy i uproszczoną obsługę. Dzięki starannemu zapewnieniu jakości na wszystkich poziomach jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych klientów.

Zrównoważony rozwój dla środowiska naturalnego
i warunków pracy

Dążymy do poprawy warunków pracy i ochrony środowiska naturalnego we współpracy ze Szwedzkim Państwowym Instytutem Badawczym i partnerem innowacyjnym RISE.         W oparciu o unikatowy patent Swepac wprowadziliśmy wysokiej klasy zagęszczarki zasilane akumulatorowo.

Oprócz rozwiązań akumulatorowych, nasze długofalowe działania skupiają się na obniżeniu hałasu i emisji spalin. Wszystko to robimy by sprostać najbardziej rygorystycznym wymaganiom krajowym i międzynarodowym oraz wymaganiom branży budowlanej. Kolejnym ważnym obszarem jest poprawa ergonomii uchwytów w maszynach mająca wpływ na zredukowanie wibracji przenoszonych na ręce operatora.

Konsekwentny wzrost od 1993

Swepac powstał w roku 1993  i rozpoczął od rozwoju zagęszczarek do gruntu. W roku 2012 zakres produktów został poszerzony o urządzenia do obróbki betonu. Rozpoczęliśmy też ścisłą współpracę z klientami, aby czerpać pomysły               i spostrzeżenia umożliwiające uzyskanie wydajnych                   i dopasowanych do wymagań maszyn.

To sprawiło, że Swepac stał się jednym z wiodących dostawców w Szwecji oraz ważniejszym dostawcą na arenie międzynarodowej. Obecnie produkty Swepac sprzedawane są w Szwecji przez własny zespół sprzedaży oraz przez około trzydziestu dystrybutorów w Europie i na Bliskim Wschodzie.