Listwy wibracyjne do betonu

Listwa wibracyjna do betonu to niezbędne narzędzie do zagęszczania betonu. Służy do wygładzenia betonowej powierzchni poprzez niskie i wysokie wibracje. Dzięki temu nawierzchnie są niezwykle wytrzymałe i odporne na pęknięcia. Listwa do betonu jest wykorzystywana do wyrównywania różnych powierzchni, takich jak chodniki czy schody.  Listwy wibracyjne idealnie sprawdzą się tam, gdzie beton może być narażony na spore obciążenia.

W tej kategorii produktów marki Swepac znajdziemy szeroką gamę listew wibracyjnych do betonu o wysokiej jakości i niezawodności. W naszej ofercie każdy specjalista znajdzie coś dla siebie i swojej firmy.

typ listwyModułowa
Silnik, elektryczny400V, 3-fazowy
Siła wymuszająca500 N/m
Długość, max25 m
typ listwyPodwójna o stałej długości
Silnik wibratora400V, 3-fazowy
Siła wymuszająca0-3140 N
Długości2,2/ 3,2/ 4,2 / 5,2 / 6,2 i 7,2 m
typ listwyWibrator powierzchniowy
Silnik, elektryczny230V, 1-fazowy, 50 Hz
Siła wymuszająca130 kN
Długości1,6 / 2,2 / 3,2 i 4,2 m
Silnik spalinowyHonda GX25
Moc1,0 kW
Siła wymuszająca1 500 N
Masa zespołu napędowego12,5 kg
Silnik, elektryczny230V, 1- fazowy
Moc500 W
Siła wymuszająca1 300 N
Masa zespołu napędowego12 kg
Silnik spalinowyHonda GX 25
Moc1,0 kW
Siła wymuszająca1 500 N
Masa zespołu napędowego15 kg

Oferta narzędzi do wygładzania betonu

Swepac oferuje wibratory powierzchniowe do betonu o różnych specyfikacjach, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wśród nich znajdują się modele z silnikami elektrycznymi oraz spalinowymi o różnych mocach.

Listwy wibracyjne do betonu SVM 25E i 25P posiadają silniki elektryczne. W zależności od konsystencji masy betonowej można nimi zagęścić powierzchnię do 120 mm głębokości. Listwa wibracyjna elektryczna może utworzyć maksymalną długość 25 m. Wałek wibracyjny listwy do betonu wykonany jest ze stali nierdzewnej, co pozwala na długą żywotność urządzenia.

SVF to podwójna listwa wygładzająca do betonu, która sprawdzi się zarówno do powierzchniowego, jak i głębokiego zagęszczania betonu. Dzięki wytłoczonemu profilowi z aluminium zapewnia wyjątkową gładkość powierzchni. Listwa do betonu zapewnia wibracje do 150 mm.

Listwa wibracyjna do podłóg SV 23E wygładza powierzchnie ze świeżego betonu. Wibrator z regulowaną prędkością umożliwia dostosowanie częstotliwości wibracji do różnych rodzajów i tekstur powierzchni betonu. Kompaktowość wibratora powierzchniowego do betonu sprawia, że łatwo nim operować w trudno dostępnych miejscach. Jest także idealny do remontów.

Listwa równająca spalinowa lub elektryczna FBP/FBE jest niezwykle lekka i prosta w obsłudze. Regulacja kąta roboczego listwy umożliwia pracę w obu kierunkach. Uchwyt można łatwo przedłużyć, a co więcej posiada on zabezpieczenie przed drganiami.

Listwa wibracyjna spalinowa FBP-HP to lekka listwa z silnikiem benzynowym Hondy, która jest łatwa w obsłudze. Posiada możliwość regulacji częstotliwości wibracji, a wał napędowy listwy jest  odpowiedzialny za poziome wibracje.

Zastosowanie listew wibracyjnych do betonu marki Swepac

Produkty Swepac są niezastąpione w zagęszczaniu i wyrównywaniu powierzchni betonowych. Dzięki głębokiej wibracji nasze produkty skutecznie zagęszczają beton, eliminując pęcherze powietrza i nierówności.

Niektóre modele, takie jak SV 23E, są idealne do prac remontowych dzięki swojej kompaktowej budowie i wysokiej skuteczności wibracji. Także ze względu na lekką i łatwą w manewrowaniu konstrukcję produkty Swepac sprawdzają się nawet w ciasnych oraz niewielkich przestrzeniach.

Swepac – wysoka jakość listew wibracyjnych do betonu

Wybierając produkty Swepac, inwestujesz w technologię, która została przetestowana i udoskonalona przez lata, aby sprostać najwyższym standardom branżowym. Nasze produkty, takie jak listwy wibrujące do betonu, są znane z wysokiej trwałości i odporności na trudne warunki pracy. Dzięki temu są one idealnym wyborem dla profesjonalistów szukających sprzętu, który nie zawiedzie w kluczowych momentach. Swepac dba o środowisko, oferując produkty energooszczędne.

Jak wybrać idealną listwę wibracyjną do betonu od Swepac?

Wybór odpowiedniej listwy wibracyjnej do betonu jest kluczowy dla osiągnięcia optymalnych wyników w pracach budowlanych.

Warto przemyśleć, do jakiego rodzaju prac będzie używana listwa. Czy potrzeba jej do prac powierzchniowych, głębokich czy może do wygładzania? Swepac oferuje produkty dedykowane do różnych zastosowań. W swojej ofercie firma posiada listwy z różnymi rodzajami napędów, w tym elektryczne i spalinowe. Wybór zależy od dostępności źródła zasilania oraz preferencji użytkownika. Wybierając listwę wibracyjną do betonu marki Swepac, inwestujesz w produkt najwyższej jakości, który sprosta Twoim oczekiwaniom i zapewni doskonałe rezultaty pracy.