Zacieraczki do betonu

Zacieraczki do betonu to specjalistyczne maszyny do precyzyjnego wykończenia powierzchni betonowej. Używa się ich, gdy nawierzchnia jest już częściowo zastygnięta. Umożliwiają one przekształcenie surowego, nierównego betonu w gładką i estetyczną powierzchnię, która stanowi podstawę pod projekt budowy. Wykorzystanie zacieraczki do betonu sprawia, że posadzka jest bardziej wytrzymała i odporna na pęknięcia. Zacierki do betonu mogą także służyć do zabezpieczenia podłóg przed uszkodzeniami.

W ofercie marki Swepac można znaleźć zacieraczki do betonu, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających specjalistów w dziedzinie budownictwa. Swepac oferuje zacieraczki spalinowe, elektryczne, a nawet samojezdne.

SilnikHonda GX160 benzyna
Moc silnika4,1 kW (5,5 KM)
Masa65 kg
Średnica pierścienia ochronnego600 mm
SilnikHonda GX200
Moc silnika4,8 kW (6,5 KM)
Masa (ze standardowym uchwytem do podnoszenia i krótkim/długim uchwytem)93
Średnica pierścienia ochronnego950 mm
SilnikHonda GX690, 4-suwowy, 2-cylindrowy, chłodzony powietrzem
Moc silnika18 kW (24 KM)
Masa netto (bez wody i paliwa)285 kg
Średnica osłony ochronnej2000 x 1000 mm

Rodzaje oferowanych zacieraczek do betonu marki Swepac

W ofercie Swepac znajdziemy różnorodne maszyny do zacierania betonu dostosowane do potrzeb zarówno małych, jak i dużych inwestycji budowlanych.

Zacieraczki spalinowe TR są kompaktowymi urządzeniami napędzanymi silnikiem spalinowym Honda GX160, GX200 lub GX270, w zależności od modelu. Zacieraczki do posadzek idealnie sprawdzą się w zastosowaniu do mniejszych powierzchni. Długi uchwyt z możliwością regulacji długości i wysokości umożliwia dopasowanie zacieraczki przemysłowej do potrzeb operatora. Dodatkowo uchwyt jest składany, co ułatwia transport oraz przechowywanie.

Zacieraczki elektryczne TR dzięki silnikowi elektrycznemu są doskonałym wyborem dla tych, którzy poszukują cichej i wydajnej maszyny. Obrotowy pierścień ochronny zapewnia doskonałą widoczność podczas pracy, chroniąc jednocześnie ściany i formy przed ewentualnymi uszkodzeniami. Także dzięki stosunkowo niskiemu poziomowi wibracji dłoni na uchwycie praca z zacieraczką jest mniej męcząca nawet podczas długotrwałych sesji.

Zacieraczka samojezdna TR 2000-HRM przeznaczona jest do dużych powierzchni. Maszyna do zacierania posadzek jest napędzana przez silnik spalinowy Honda GX690 o mocy 18 kW. Maksymalna prędkość robocza zacieraczki przemysłowej gwarantuje efektywność oraz szybką obróbkę świeżego betonu. Zacieraczka została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie operatora. Wysoko umieszczone siedzenie zapewnia doskonałe pole widzenia podczas całego procesu zacierania, a cztery reflektory LED gwarantują dobre oświetlenie w każdych warunkach.

Wszystkie części stalowe zacieraczek do betonu są ocynkowane, co zapewnia im lepszą ochronę przed korozją (dotyczy wersji Premium).

Zastosowanie zacieraczek do betonu

Zacieraczki do betonu Swepac zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalistach. Służą one do precyzyjnego wygładzania i wyrównywania świeżo wylanych powierzchni betonowych. Dzięki maszynom do zacierania betonu każda posadzka staje się idealnie gładka, bez pęcherzy powietrza. W zależności od modelu zacieraczki mogą być stosowane zarówno w małych pomieszczeniach, jak i na dużych otwartych przestrzeniach, takich jak hale przemysłowe czy magazyny.

Swepac – wysoka jakość maszyn do zacierania betonu

Nasza firma posiada lata doświadczenia w branży, które przekładają się na doskonałą znajomość potrzeb użytkowników i umiejętność dostarczania im najlepszych rozwiązań. Produkty Swepac są znane z niezawodności. Dzięki testom jakości zacieraczki naszej firmy służą przez lata, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Swepac inwestuje w zrównoważony rozwój – wprowadza nowoczesne funkcje, energooszczędne i ergonomiczne rozwiązania. Firma świadczy także profesjonalne wsparcie na każdym etapie korzystania z produktu – od momentu zakupu aż po ewentualne naprawy. Swepac oferuje szeroką gamę produktów, w tym zacieraczek do betonu, dzięki czemu każdy profesjonalista znajdzie coś dla siebie – niezależnie od skali projektu czy specyfiki pracy.

Jak wybrać odpowiednią zacieraczkę Swepac?

Zanim zdecydujesz się na konkretny model zacieraczki marki Swepac, warto dokładnie określić, jakie funkcje są dla Ciebie niezbędne. Warto również zapoznać się z opiniami innych użytkowników, które mogą dać cenne wskazówki na temat funkcjonalności i niezawodności urządzenia. Ważne jest też, aby zwrócić uwagę na gwarancję i dostępność serwisu w razie ewentualnych problemów. Każdy zakup to inwestycja, dlatego warto dokładnie przemyśleć swoją decyzję, aby cieszyć się satysfakcją z wyboru przez długi czas.