Zagęszczarki do kostki brukowej

Zagęszczarka do kostki brukowej to niezbędny sprzęt podczas wykonywania profesjonalnych prac budowlanych. W poniższej ofercie znajdziesz różnego rodzaju maszyny do ubijania gruntu. Obejmują one takie modele jak zagęszczarki spalinowe, elektryczne, jednokierunkowe, rewersyjne i hydrauliczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Swepac. Wszystkie dostępne urządzenia przeznaczone są do pracy w wymagających warunkach.

Zagęszczarka jednokierunkowa Swepac F 52
Masa, netto55 kg
Płyta denna, szerokość x długość350 x 500 mm
SilnikBriggs&Stratton XR550
Moc silnika, max2,6 kW (3.4 KM)
Siła wymuszająca11 kN

Bateria

Masa, netto52 kg
Płyta denna, szerokość x długość300 x 500 mm
Silnik elektrycznyDC (akumulator)
Siła wymuszająca9 kN
Swepac_FB160
Masa, netto160 /164,3 kg
Płyta denna, szerokość x długość450 / 550 x 720 mm
SilnikHonda GX200 benzyna
Siła wymuszająca32 kN
Leasing od 619 PLN netto/miesięcznie
Masa, netto240 kg
Płyta denna, szerokość x długość550 x 790 mm
SilnikHonda GX270 benzyna
Siła wymuszająca40 kN
Leasing od685 PLN netto/miesięcznie
Masa, netto265 kg
Płyta denna, szerokość x długość550 x 790 mm
SilnikYanmar L70N diesel
Siła wymuszająca40 kN
Leasing od865 PLN netto/miesięcznie
Masa, netto265 kg
Płyta denna, szerokość x długość550 x 790 mm
SilnikHatz 1B30 diesel
Siła wymuszająca40 kN
Leasing od919 PLN netto/miesięcznie

NOWY

Masa, netto82 kg
Płyta denna, szerokość x długość430 x 610 mm
SilnikHonda GX 160 benzyna
Siła odśrodkowa15 kN

NOWY

Masa, netto88 kg
Płyta denna, szerokość x długość500 x 610 mm
SilnikHonda GX 160 benzyna
Siła odśrodkowa19 kN

NOWY

Masa, netto108 kg
Płyta denna, szerokość x długość500 x 610 mm
SilnikHatz 1B20, diesel
Siła odśrodkowa19 kN
Zagęszczarka jednokierunkowa
Masa, netto141 kg
Płyta denna, szerokość x długość460 x 610 mm
SilnikHonda GX160 benzyna
Siła wymuszająca19 kN

Zagęszczarka do kostki – cechy i rodzaje dostępnych produktów

Każda maszyna do ubijania kostki brukowej, czyli jej zagęszczania, cechuje się własnymi parametrami technicznymi. Wszystkie urządzenia zostały wyprodukowane w szwedzkiej firmie Swepac. Powstały zgodnie z najwyższymi standardami jakości, które potwierdza certyfikat ISO 9001. Zagęszczarki spalinowe zasilane są benzyną bezołowiową lub olejem napędowym. Zostały skonstruowane tak, aby zapewnić jak najniższą emisyjność, a tym samym być bardziej przyjazne dla środowiska. Z kolei rewersyjne maszyny do ubijania posiadają zarówno niezwykle wydajne silniki wysokoprężne, jak i silniki o zapłonie iskrowym. To propozycja dla najbardziej wymagających prac przeprowadzanych w najcięższych warunkach. Poza tym sprzęt cechuje wysoka wytrzymałość na uszkodzenia i awarie. Wszystkie najważniejsze części silnika zlokalizowane są pod osłoną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W przypadku usterki otwarta konstrukcja maszyn ułatwia ich naprawę.

Maszyny powstały z myślą o profesjonalnych pracach. Posiadają innowacyjne płyty denne z trudnościeralnej stali Hardox®, z kolei zastosowanie płyt Vulkollan® (akcesoria dodatkowe dla maszyn do 300 kg) umożliwia profesjonalne zagęszczanie powierzchni brukowanych. Wspomniane elementy mają duży wpływ na jakość i bezpieczeństwo wykonywanych prac. Z ich pomocą można je zakończyć szybko i z zadowalającym efektem. Modele cechują się kompaktową konstrukcją, która pozwala na wykonywanie prac w wykopach i miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Każda prezentowana zagęszczarka do kostki brukowej Swepac spełnia najwyższe wymagania BHP, ergonomii pracy i ochrony środowiska, a właścicielowi zapewnia szybki zwrot zainwestowanych pieniędzy.

Ubijarka do kostki – dlaczego warto wybrać markę Swepac?

Każda zagęszczarka do kostki została wyprodukowana w Szwecji. Urządzenia wykonano z najwyższą dbałością o szczegóły. Rama i uchwyty wykonane zostały z ocynkowanej ogniowo stali odpornej na negatywne działanie korozji i warunków atmosferycznych. W większości modele posiadają otwartą konstrukcję, która zapewnia łatwy dostęp do elementów eksploatacyjnych. Marka Swepac zapewnia wsparcie posprzedażowe swoim klientom. Dla użytkowników sprzętu udostępniono portal części zamiennych, a lokalni dystrybutorzy pomagają w doborze jak najlepszych akcesoriów. W Polsce dostępne są również autoryzowane punkty serwisowe. Zapraszamy do zakupów!