Zagęszczarki rewersyjne

Zagęszczarka rewersyjna ma zastosowanie na placach budowy i przy każdej większej inwestycji. Urządzenia marki Swepac są wykorzystywane przy ciężkich pracach, gdzie potrzebna jest nie tylko siła, ale także duża masa maszyn oraz niezawodność. Poniżej znajdziesz zagęszczarki dwukierunkowe o zróżnicowanej masie od 160 kg do 500 kg. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu!

Swepac_FB160
Masa, netto160 /164,3 kg
Płyta denna, szerokość x długość450 / 550 x 720 mm
SilnikHonda GX200 benzyna
Siła wymuszająca32 kN
Leasing od 619 PLN netto/miesięcznie
Masa, netto240 kg
Płyta denna, szerokość x długość550 x 790 mm
SilnikHonda GX270 benzyna
Siła wymuszająca40 kN
Leasing od685 PLN netto/miesięcznie
Masa, netto265 kg
Płyta denna, szerokość x długość550 x 790 mm
SilnikYanmar L70N diesel
Siła wymuszająca40 kN
Leasing od865 PLN netto/miesięcznie
Masa, netto265 kg
Płyta denna, szerokość x długość550 x 790 mm
SilnikHatz 1B30 diesel
Siła wymuszająca40 kN
Leasing od919 PLN netto/miesięcznie
Masa, netto445 kg
Płyta denna, szerokość x długość 700 x 1080 mm
SilnikYanmar L100 diesel
Siła wymuszająca60 kN
Leasing odod 1220 PLN netto/miesięcznie
Masa, netto490 kg
Płyta denna, szerokość x długość700 x 1080 mm
SilnikHatz Supra 1D50Z diesel
Siła wymuszająca66 kN
Leasing odod 1285 PLN netto/miesięcznie
Masa, netto500 kg
Płyta denna, szerokość x długość700 x 1080 mm
SilnikHatz Supra 1D50Z diesel
Siła wymuszająca66 kN
Leasing od1348 PLN netto/miesięcznie

Zagęszczarka rewersyjna — wysoka niezawodność i wytrzymałość

Zagęszczarka rewersyjna wykorzystywana jest do zagęszczania i ubijania podłoża. Z jej pomocą przygotowujesz powierzchnię do późniejszej inwestycji. Modele mają różnorodną specyfikację techniczną, dzięki czemu pasują do przedsiębiorstwa o każdym profilu. Proponowane maszyny to zagęszczarki z rewersem — mogą poruszać się zarówno w przód, jak i w tył.

Oferowane urządzenia skutecznie przenoszą wytworzone przez maszynę wibracje w głąb podłoża, powodując konsolidację cząstek gruntu i zwiększenie gęstości zagęszczanego materiału (gleby). Każda zagęszczarka dwukierunkowa Swepac wyposażona jest w wysokiej jakości płyty denne ze stali Hardox®, zapewniające długi czas eksploatacji maszyny. Zagęszczarki Swepac to sprzęt przeznaczony do profesjonalnej pracy. Świetnie sprawdzi się na budowach i wielkopowierzchniowych inwestycjach.

Maszyny skonstruowano tak, aby miały otwartą konstrukcję, zapewniającą dostęp do części w przypadku awarii, a w szczególności przy codziennej kontroli. Te popularne zagęszczarki dwukierunkowe wykonano z materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne i negatywne działanie wilgoci. Wszystkie najważniejsze części silnika zabezpieczono przy pomocy wytrzymałego korpusu z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Uchwyty zostały zamontowane na specjalnych gumowych amortyzatorach, które ograniczają zakres odczuwalnych wibracji przenoszonych na dłonie operatora podczas pracy.

Nowoczesne zagęszczarki nawrotne Swepac

Zagęszczarka nawrotna marki Swepac to wszechstronne urządzenie przeznaczone do użytku profesjonalnego. Każda maszyna posiada stosunkowo dużą masę, jednak niezwykle łatwo nią manewrować. Sprzęt służy do zagęszczania piasku, żwiru i kruszywa kamiennego. Opcjonalnie dostępne są wskaźniki zagęszczania i licznik motogodzin.

Marka Swepac produkuje niezwykle wytrzymałe zagęszczarki dwukierunkowe. Stanowią gwarancję jakości i długiej żywotności. Co więcej, współpraca z marką nie kończy się na etapie dokonania transakcji. Swepac oferuje swoim klientom serwis posprzedażowy i łatwy dostęp do części zamiennych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości wykwalifikowani specjaliści służą pomocą, a autoryzowane punkty serwisowe rozmieszczone są w całej Polsce. Zapraszamy do zakupów!